יש לכם שאלות ?
לנו יש תשובות!

לכל שאלה יש תשובה...

הבדל גדול מאד! אין אצלנו פרופילים מזוייפים ויש סינון של כל מי שנרשם. כל מי שנמצא בקהילת חיבורים נפגש לפחות פעם אחת עם מנטור ויש התרשמות אישית עליהם בכרטיס האישי.

כן, בטח. זאת הדרך שלנו להכיר אותך באמת ולהבטיח את איכות המאגר ואמינות הפרופילים.

בשלב ראשון רק המנטורים של חיבורים רואים את הפרופיל שלך. אחרי שהפרופיל שלך עבר אישור של הצוות שלנו, מגיע מייל עם אישור גישה לאיזור האישי ואז הפרופיל שלך יכול לעלות בהתאמה לבני זוג פוטנציאליים מהמאגר של חיבורים.

הצעות ניתן לקבל מהמנטור האישי שלך שעושה עבורך חיפוש ממוקד, ממנטורים אחרים שמחפשים למי שהם שהם מלווים ומהאיזור האישי.

לא. אנחנו מאד מנוסים בהתאמת המנטורים ובתור שדכנים מנוסים, כמעט ואין פיספוסים. :). התהליך מתחיל מהרגע שהמנטור יצר איתך קשר ונקבעה הפגישה הראשונה. 

לאיזור האישי ניתן להכנס רק לאחר המפגש הראשון עם המנטור ולאחר שהפרופיל שלך יקבל את אישור הצוות של חיבורים. באיזור האישי ניתן לקבל עד 3 הצעות בשבוע, בהתאם להעדפות של שני הצדדים, כך שההצעות מאד ממוקדות ומותאמות.  

בוודאי! יש אצלנו בקהילה גם גרושים/ות , אלמנים/ת עם או בלי ילדים.

בגדול, ההבדל הוא במשך הזמן ובמספר הפגישות בכל תהליך. במסלול המקוצר תיפגשו רק פעם אחת עם המנטור והליווי יהיה למשך חודש אחד הכולל שיחת טלפון שבועית והצעות מהמנטור ומהאיזור האישי. בשלושה וארבעה חודשים יש אפשרות לתהליך יותר עמוק ויותר משמעותי. מה שתביאו לשיח עם המנטור, עם זה אפשר לעבוד וככל שיש  יותר דיאלוג, יש יותר סיכוי להצלחה. 

בשלב זה אנחנו מתמקדים בטווח הגילאים 25-45 . אם את בחורה צעירה מגיל 25 או גבר עד גיל 50, אתם יכולים לפנות אלינו במייל.

המסלול המותאם מיועד לסינגלים שמתמודדים עם קושי רגשי, תקשורתי או חברתי והליווי מותאם לצרכים ולמאפיינים הייחודיים. 

הצוות המקצועי שלנו אמון על השיבוצים והדבר נעשה על בסיס קירבה גיאוגראפית על מנת להקל על המפגשים ביניכם. שאר הפרמטרים הם על בסיס ניסיון רב שנים של התאמות מוצלחות, ומתחשבים בפרמטרים של גיל, רקע דתי/חילוני וסגנון. עד היום הייתה לנו הצלחה של 98% . אם מרגישים צורך להחליף מנטור, תמיד אפשר לפנות לצוות. 

כל המנטורים שלנו מתנדבים והם עברו תהליך של מיון, סינון והכשרה על מנת להיות ראויים לשמש מנטורים בחיבורים. כולם בזוגיות, בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה, חוסר שיפוטיות, יכולת הכלה ותשוקה ענקית לתחום הזוגיות. לא נדרש רקע מקצועי מסוים אך מטבע הדברים רבים מגיעים מתחום האימון, הטיפול והייעוץ והם מביאים את הרפרטואר שלהם לתהליכי הליווי בחיבורים. פירוט ניתן למצוא כאן

לא נכון. ההתפלגות של כלל החברים והחברות בקהילת חיבורים  כמעט שווה בין חילוניים לדתיים. 

לא! אנחנו מיזם חברתי ללא כוונת רווח. דמי ההרשמה שלכם הם חד פעמיים והם משמשים בעיקר כדמי רצינות על מנת להבטיח את איכות הקהילה. החברות בקהילה היא עד למציאת זוגיות ולכן תמיד תהיה לך גישה לאיזור האישי לקבלת הצעות, גם בסיום תהליך המנטורינג.

שמחים ששאלת! כדי לשמור על רמת מקצועיות בלתי מתפשרת, על טכנולוגיה ברמה גבוהה ועל שירות איכותי נדרש תקציב פעולה ואנחנו מצליחים בכך עד היום בזכות נדיבות ליבם של תורמים שהנושא בוער בליבם והם מבינים את חשיבות העשייה שלנו. נשמח גם לתמיכה שלך, התרומות לחיבורים מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46. לתרומה אפשר ללחוץ כאן

במהלך כל השנה האחרונה המשכנו לפעול כרגיל, תהליכי המנטורינג המשיכו וכמובן שהיו דייטים וחיבורים חדשים. במצב של סגר ניתן לקיים מפגש ראשון עם המנטור בזום ובהמשך לתאם מפגש פנים אל פנים בהתאם להנחיות.

נהדר! המנטור שלך ילווה אותך גם בתוך הקשר הזה. אצלנו אין אגו. זה ממש לא משנה לנו אם הכרתם בחיבורים או בכל דרך אחרת, מה שחשוב לנו זה שתהיו בזוגיות מיטיבה והליווי הוא קריטי בשלבי הקשר הראשונים. 

לא. אין כאן תהליך אימוני או תהליך טיפולי ואנחנו לא מתיימרים להוות תחליף לטיפול פסיכולוגי כזה או אחר. אנחנו מאפשרים לך לעבור תהליך התפתחות אישי בשיטת חיבורים וזה כולל גם כלים מעולם האימון. המנטור הוא כמו חבר מקצועי לדרך שמאיר לך בפנס נקודות שאולי פיספסת, שנמצא שם כדי להקשיב לצרכים שלך ולדייק אותם ביחד איתך, שמחפש עבורך הזדמנויות להכרות, כך שאת/ה לא לבד במסע למציאת זוגיות. יש עוד מישהו שאכפת לו והוא נטול אינטרס לחלוטין. 

נהדר! אנחנו מאד בעד תהליכים אישיים המובילים למודעות עצמית ולשינוי. על מנת להיות חלק מקהילת חיבורים חייבים להיפגש לפחות פעם אחת עם המנטור בכל מקרה ואפשר במקביל להמשיך עם הקאוצ'ר. 

יש לכם שאלה ולא מצאתם תשובה?

מופע סטנדאפ מוזיקלי