סיפורי הצלחה

זוגות מספרים על הדרך שלהם בחיבורים

תודה ענקית למיזם חיבורים שבלעדיו החיבור הזה לא יכול היה לקרות!
תודה מיוחדת למנטורית שליוותה אותי לכל אורך הדרך, ענת פלד המיוחדת!
המסר שלנו – לא להתייאש ולא ולהתבייש לקבל הצעות ועצות.
יש אנשים מסביב שאכפת להם וזה כל כך מחזק בדרך.

הדס ורן אדניהו

ביום שהחלטתי שאני רוצה זוגיות משמעותית וחשוב לי להכיר מישהי איכותית, סגרתי את כל האפליקציות
ונרשמתי לחיבורים. לא טעיתי.
מורן, המנטורית קלטה אותי, וישר אחרי הפגישה הראשונה הכירה לי את מורן. קלעה בול!
אז מי שרציני בעניין האהבה – אנחנו ממליצים לו על חיבורים.
תודה ענקית.
 

מורן ויותם

תודה רבה לכם, שליחי מצווה יקרים!
לעוד הרבה הצלחות וחיבורים!


 

נילי רייטן

שמח מאד להמליץ לכל חבריי על חיבורים. העצות שקבלתי לאורך הדרך מהמלווה שלי בחיבורים עזרו לי ללא ספק. קבלתי הרבה הצעות להכרויות דרך חיבורים ואני מאושר על שפגשתי את יעל! המשיכו בעבודת הקודש שלכם!”​

תמיר ויעל אריאלי​

בשביל למצוא אהבה צריך הרבה מזל, אבל גם המזל צריך דחיפה קלה. הכרנו לפני שנה וחצי בזכות טליה המלווה המקסימה מחיבורים, שנתנה דחיפה קטנה, ״נו, אז מה אם הוא טבעוני, אז מה אם הוא צעיר ממך, שווה לנסות״ 

אז זהו, שהיה שווה מאוד לנסות and the rest is history! 

אנחנו מתחתנים בעוד חודשיים ואין לנו מספיק מילים להודות לטליה ולמיזם המדהים הזה שנקרא חיבורים. 

מאחלים לכם שתזכו לחבר ולשמח עוד זוגות רבים!

אלון קדם ואודיה ארצי

תודה למיזם חיבורים ובפרט לאבי זאדה המלווה המסור שלי שתמך, ייעץ ובעיקר היה לי לאוזן קשבת כשהייתי צריך. ממליץ בחום על חיבורים ועל אבי זאדה בפרט.” 

 

איציק ולורה קובלסקי

אין לנו מילים להודות לצוות המדהים של חיבורים על ההכוונה והעצות הטובות בדרך. תודה ליצחק המלווה שהפך גם למאמן והוביל אותי בתהליך משמעותי ומדוייק.

חברים – מהרו להירשם לחיבורים, אנחנו ממליצים!”

אליהו ויסכה

תודה לחיבורים שהיו שם בשבילי והביאו אותי לסיום המסע למציאת זוגיות. אין לי מילים להודות למלווה שלי, שלא וויתרה עליי גם כשהייתי ברגעים הכי קשים וכשאני כבר כמעט התייאשתי. יעל המשיכה להציע לי הצעות, עד שהגיעה ההצעה הנכונה ופגשתי באחד הנכון לי. חיבורים מיזם מדהים שנותן תקווה והרגשה אמיתית שאתה לא לבד במסע שלך”.

בת חן שוהם

הקשר שהיה לי עם מירי המלווה היה מעולה, היא עזרה לי מאוד, תמכה והקשיבה.

התהליך עצמו, ההכוונה איך להסתכל על הדברים וההצעות שקיבלתי , ממש אין ספק שהייתם חלק מאוד חשוב מהתהליך שלי.

ממליצה בחום על חיבורים ותודה לכם!”

יעל סמל

תודה לחיבורים על הליווי המדהים. קיבלתי המון מליאל. למדתי להתמקד ביש ולא באין. להיות ספונטנית, לאפשר לדברים לקרות ולזרום… אין עליכם!”

לירז ואיתי

המילים ליווי וחיבורים הולכות נפלא ביחד. כשצריך לתאר את הקשר שלי עם לימור החיבור היה מיידי, בדקות הראשונות הרגשתי את האיכפתיות והרצון להיות שם עבורי 

בהמשך זה בא לידי ביטוי בשיחות, הודעות והצעות. לאורך כל הדרך, לימור עם הרבה רגש וחכמה, עזרה לי להבין מה נכון עבורי, מה לחפש, מה לנסות וממה ללמוד. לימור הייתה כתובת נוספת במעגל הקרוב שהביאה איתה הרבה תובנות ועצות שעזרו לעבור את הדרך מתוך גדילה ולימוד. תודה לחיבורים, ללימור ולבורא עולם!”

חופית וטל

לאחר שיישמתי את ההמלצות והעצות המחכימות שנתן לי נפתלי המלווה האישי שלי בחיבורים, שמתי את כל הדעות הקדומות והשליליות בצד והבנתי שמה שחשוב זה הפנימיות, וברוך השם קיבלתי את לימור הנפלאה עם אהבה בלתי נגמרת, נתינה הדדית ללא תנאים, בהתאמה מושלמת למה שחיפשתי וקודם פשוט עליו לא חשבתי
ולאחר שלושה חודשים שיצאנו ביחד, הבנתי סופית שזו הבחורה לה חיכיתי כל חיי ואין לי צורך לחכות עוד.. ובט”ו באב כרעתי ברך והצעתי לה נישואין שיימשכו לעולמי עולמים בזכות חיבורים!”

שי גוזלפור ולימור

“דודי היה המלווה שלי בחיבורים, וחשוב לי שתדעי שהוא עזר לי מאוד בתהליך שהייתי צריכה לעבור לפני שהאחד שלי הגיע אליי. גם כשתהליך הליווי הסתיים, היה לי עם מי להתייעץ וגם כשהיה קשה, הייתי ממוקדת בעשייה והייתה לי מטרה – הודעתי לעצמי שהשנה אני מתחתנת! ואיזה מזל שגם מתן אמר לעצמו את אותה המנטרה!” 

נעמה ומתן

תודה רבה על האכפתיות של המלווים בחיבורים. שמחתי להיות חלק מהקהילה המופלאה הזו. מרגש לדעת שיש אנשים טובים באמצע הדרך. בהצלחה לכל הפנויים והפנויות, מחכה לשמוע על עוד חתונות

אדיר סלהוב

הגעתי לחיבורים כי גיליתי כאן ערך מוסף, מעבר ליכולת להכיר אנשים שרוצים בזוגיות כמוני, קיבלתי ליווי צמוד לאורך כל התקופה ממלווה מדהימה שהדריכה אותי איך לפעול נכון במציאת זוגיות.

 

שלומית

נרשמתי לחיבורים בהמלצה אישית. הייתי יחסית צעירה ולא הייתי בטוחה שהרקע שלי יתאים. זכיתי במלווה מדהימה, שמהרגע הראשון הרגשתי בטוחה ופתוחה איתה. יכולתי לשתף וזכיתי גם לקבל ממנה כל כך הרבה. מירי ידעה להכיל, להקשיב, לכוון ולייעץ. ברוך ה’ שכאשר הכרתי את מי שהפך לבעלי, מירי הייתה שם בשבילי, עודדה, ייעצה והייתה איתי עד לחופה! מודה למירי ולחיבורים על כל הטוב וממליצה מאד על המיזם החשוב הזה!”

חנה אסתר

רציתי להגיד לכם תודה! התחתנתי לפני חודש בערך. לחיבורים היה חלק משמעותי בתהליך שלי.
אף פעם לא התלהבתי יותר מדי ממקומות שמנסים לעזור בעניין הזה, מצד שני גם לא חשבתי שזה דבר רע, פשוט לא בשבילי.. בכל מקרה הרגשתי שבחיבורים משהו יותר זורם לי. 
נרשמתי ונפגשתי עם מאיר. זה היה מפגש מעניין ומלמד המון על עצמי ועל מה שחיפשתי. אני חושב שהרבה שדכנים ‘חוטאים’ בזה שהם לא מאפשרים לרווקים להתבטא או פוסלים מחשבות או רצונות מסויימים, זאת לא הייתה ההרגשה שלי כשנכנסתי לחיבורים. וקיבלתי הרבה הצעות רלוונטיות, ופחות.. אבל מה שאני הכי הרגשתי זה האכפתיות ושאני לא לבד ב’מצב’ הזה, ושיש מי שמוכן להשתמש בכשרונות שלו בשביל לעזור לי. תודה רבה ובהצלחה בהמשך!🙂”

ליאור ומיכל

אומרים שבלידתו של אדם שלושה שותפים ואנחנו אומרים שבזיווג מוצלח יש ארבעה שותפים – רווק שמאס ברווקות, רווקה שמיצתה את הרווקות, הקדוש ברוך הוא ושדכנית טובה שאכפת לה במיוחד! זכינו ב’שדכנית’ שהכי אכפת לה שלא רק חיברה אלא גם ליוותה באהבה וברגישות. תודה ליעל שפירא ולסיון דרשן המלוות, ולמיזם חיבורים על שכל כך אכפת לכם!”

נורית ואריאל

צוות חיבורים היקר

התאלמנתי לפני כ-7 שנים באופן פתאומי. נשארתי עם 2 בנים ובתחילת הריון עם בת. סביבי משפחה וקהילה תומכת ועוזרת. לקח לי כמה שנים לאסוף את עצמי ולהחליט שאני צריכה להמשיך הלאה, וכשרציתי קצת חששתי מאתרי הכרויות באינטרנט או שדכניות שחושבות שאני “סוג ב” או לא מספרות את כל האמת וכו’. חברה הציעה לי להירשם לאתר חיבורים, וברגע שמרגרט יצרה את הקשר הראשוני הרגשתי שהליווי שלכם הוא משהו אחר.

מרגרט ישבה איתי יחד עם הגב’ ג’ודי שטרן – שהקימה את העמותה, על כוס קפה ועוגה לשיחה שלווה ורגועה, יחד מילאנו את הטופס המפורט בצורה ידידותית ונעימה. מרגרט הקפידה ליצור איתי קשר אחת לחודש באמצעות המייל או הטלפון לשאול מה שלומי ומה חדש.

אין ספק שהדרך בה אתם פועלים נעימה ועדיפה על פני כל דרך אחרת… יש ערך גדול מאד להכרות האישית עם המלווה על מנת לקבל הצעות קונקרטיות. כבר המלצתי להרבה חברות לפנות אליכם.

ב”ה זכיתי לפני כחצי שנה להכיר בחור מקסים והתחתנו לפני כחודשיים״.

יונינה ויסקי-מעוז

המפגש שלי עם “חיבורים” החל כשהצמידו לי מנחה מדהימה בשם חני, שבזכותה, ראיית העולם שלי התרחבה ונקודת המחשבה השתכללה, בכל מה שקשור לאופן שבו הצד השני, של הבן זוג, איך הוא רואה וקולט את המעשים שלי, הדברים שנאמרים בחיים. בעזרת חיבורים חזרתי לבן זוג, והצלחתי להכיל אותו טוב יותר, ומכאן הדרך לחתונה הייתה מהירה וקלה. בנוסף,  
הודות לארגון חיבורים מתקיימים גם מפגשים לרווקים, והדברים נעשים ומועברים בצורה חוויתית, וכייפית. וכל כמעט ללא עלות כספית ובהתנדבות מלאה של הצוות החם, המקצועי והתומך, שממנו הוקם הארגון “חיבורים”. ישר כח על פועלכם והמשך עשייה מבורכת😘😇👌

זוג מאושר

חיכיתי שנים רבות לרגע הזה. הרגע בו אוכל לבשר לך ולרבים אחרים אשר סייעו לי בכל ליבם למצוא את שאהבה נפשי… אז זהו, שרגע זה בחסדי שמיים רבים הגיע. אני מבשרת בהודיה עצומה לה’ על חתונתי לשאהבה נפשי.
הדרך שעברתי היתה ארוכה עד מאוד… למעלה משני עשורים אני לא מרפה, הופכת כל אבן ופונה לכל העוסקים בעניין ההכרויות, משדכנים ועד לרבנים, קברים ומה לא… זוכרת אני את השיחות שקיימתי איתך בימים קשים שהלבד היה קשה מנשוא… ותמיד ידעת להקדיש לי זמן הקשבת, הכלת עודדת אותי ותמיד נטעת בי אמונה ותקווה.
חוסר השיפוטיות שלך אותי, והאמירה שאת תמיד זמינה בשבילי , חיזקה אצלי את הבטחון שאני לא לבד!!!!
המסלול כפי שכתבתי היה מייגע עד מאוד… ולמרות זאת התנתי עם עצמי תנאי:
לא אתן לעצבות ולכאב למלא אותי. אשמור על השמחה שלי. יחד עם זאת האמונה ש זה קורה רק תלך ותתעצם. זכורני שהייתי אומרת עשרות פעמים ביום את הפסוק מתהילים: “ואני בחסדך בטחתי יגל ליבי בישועתך….”
מתוך כוונה שלא יכול להיות שלא איוושע. לא יכול להיות.
יחד עם זאת בטוחני שלולא האוזן הקשבת שלך ושל העוסקות במלאכה בימים קשים, בהם הכאב היה מפלח את ליבי לא הייתי מצליחה מתוך שפיות ושמחה להמשיך במסלול של החיפוש… תודה יעל לך ולכל המלווים.
אתם עושים עבודת קודש! המשיכו כך! אתם נוטעים ברווקים שכל כך משוועים לאוזן קשבת ללא שיפוטיות או ביקורתיות, הרבה תקווה, אור ואמונה שזה קורה…. אוהבת♥

 

אלמונית