צור קשר

הדרך לזוגיות

מתחילה כאן

אחותך עדיין רווקה? הגיס שלך עדיין פנוי?

יש לך הזדמנות לעזור להם! בזכותך נסייע לעוד זוג לצאת לדרך משותפת!

בזכותכם נצליח להקים בית נאמן בישראל!

 

תרומותיכם לחיבורים מאפשרות לנו להגדיל את קהילת  החברים שלנו, לגייס עוד מתנדבים ולהגדיל את ההיקף של המערך ההכשרות המקצועי שלנו  ובכך לאפשר לחברים וחברות נוספים ליווי אישי עד למציאת זוגיות!  כל תרומה, קטנה וגדולה, חשובה לנו, מקדמת את החברים שלנו ומסייעת להם למצוא את שאהבה נפשם.

בזכות התרומה שלך - אדם אחד נוסף כבר לא בודד! 

בזכות התרומה שלך - אדם אחד למד להתגבר על החשש מהדייט הבא ויצא לדרך! 

בזכות התרומה שלך - שני אנשים נפגשו ונפשם נקשרה!

 

השפעתנו גדולה אך הוצאותינו המנהליות הן קטנות. הפעילות שלנו מושתתת על עבודת התנדבות ועל מנת  לתפעל את הארגון ולהעניק לחברים את השירות המקצועי והאיכותי ביותר אנו מתנהלים בסביבה טכנולוגית מתקדמת ביותר וברמת הכשרה וניהול הגבוהה ביותר. לשם כך אנו זקוקים לתרומה שלך.

הזדמנות מיוחדת - נדיבותכם תאפשר לנו לסייע ולקדם לקראת זוגיות אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים. תרמו עכשיו לתכנית הייחודית של חיבורים למען המתמודדים בקהילה ותוכלו לאפשר להם להגשים את עצמם ולהשתלב בקהילה.

כתורם שלנו, אנו נעדכן אותך כאשר זוג נוסף  יתחתן, הפעם זה יהיה בזכותך!

מייסדי הארגון וחברי הוועד המנהל של "חיבורים"  שמו להם כמטרה לכלול בקהילת "חיבורים" גם אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים, מתוך החזון שלכל אחד מגיעה הזכות לזוגיות, לאהוב ולהיות נאהב, ושכל אחד גם מסוגל לכך עם העזרה והליווי המתאימים לו. רוצה לדעת עוד על השירות למתמודדים? לחץ כאן!

קראו את הניוזלטר שלנו

 

איך לתרום

1. לתרומה מאובטחת בכרטיס אשראי  לחצו כאן

2. לתרומה בטלפון התקשרו לטל. 053-7286954.

3. לתרומות לחשבון הבנק בהעברה בנקאית לחשבון בנק של מפגשים שיוצרים חיבורים

    בנק מזרחי, סניף 430, מס חשבון 240877

4. לתרומה בהמחאה - לתרומה בארץ המוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46 יש לרשום צ'ק לפקודת מפגשים שיוצרים חיבורים, עבור חיבורים. יש לשלוח את הצ'ק לכתובת: מפגשים שיוצרים חיבורים, רחוב נצר ישי 23 אפרת 90435 לידי הגב' ג'ודי שטרן.

 

כל הזכוית שמורות ל׳מפגשים שיוצרים חיבורים׳ ע‭"‬ר 580554244  www.chiburim.co.il  I  team@chiburim.co.il  I  Tel:‭ ‏053-7286954  I