אודות

אנו מאמינים שלכל אדם יש הזכות לאהוב ולהיות נאהב. החזון שלנו הוא שכל אחד יכול להיות בזוגיות משמעותית ועם קצת עזרה מחברים הוא גם מסוגל למצוא אותה!

מפגשים שיוצרים חיבורים' הינו מיזם חברתי שהוקם על מנת לאפשר לאנשים למצוא זוגיות בגישה אישית, באמצעות מתנדבים המשמשים כמלווים אישיים.

כל חבר שנרשם נפגש עם מלווה אישי לתהליך בן שלושה חודשים, ממוקד למציאת זוגיות.

ההצטרפות לקהילת החברים שלנו מתבצעת מייד לאחר הפגישה הראשונה עם המלווה.

החל משלב זה, ניתן לקבל הזדמנויות להכרות מתוך מאגר החברים של "חיבורים". בכך גדלים הסיכויים לדייטים מוצלחים! רוצה גם להתקבל לקהילת חיבורים? לחץ כאן!

כל מתנדב שעבר את תהליך המיון וההכשרה של חיבורים נפגש לפגישה אישית עם החבר אליו הוא שובץ. רוצה פרטים נוספים על ההתנדבות? לחץ כאן!

שימו לב! ההרשמה לחיבורים הינה חד פעמית! החברות בקהילה היא עד למציאת זוגיות וכוללת ליווי אישי למשך שלושת החודשים הראשונים.

 

מעבר למטרה של סיוע במציאת זוגיות לכל חבר/ה, הארגון חרט על דגלו את ערכי הסובלנות, השילוב והסולידריות החברתית אותם אנו מקפידים להטמיע בתהליכי ההכשרה ובשיח הארגוני הכולל.

 

'מפגשים שיוצרים חיבורים' עמותה רשומה מספר 580554244 משנת 2014. הוקמה ע"י הגב' ג'ודי שטרן, מתוך חווית חיים אישית של רווקות מאוחרת. על אף שג'ודי כבר נשואה באושר כארבעים שנה, היא זכרה היטב לאורך השנים את תחושת הבדידות והמתח שחוותה עד שהכירה את רוי ונישאה לו. גם כאשר גידלו באהבה רבה שבעה ילדים, חוו עם כל אחד ואחת מהם את התהליך הפרטי שלהם עד למציאת זוגיות. ג'ודי מלווה מזה שנים רבות פנויים ופנויות הנמצאים בשלבים שונים בתוך תהליך חיפוש הזוגיות ומתוך נסיונה הרב החליטה להקים מיזם ייחודי מסוגו, בו יוכל כל מי שמעונין ביד מכוונת ובאוזן קשבת לקבל זאת באמצעות מתנדבים שיוכשרו במיוחד לשם כך. ג׳ודי רואה חשיבות עליונה בסיוע לאוכלוסיית מתמודדי הנפש למציאת זוגיות ולכן מובילה יוזמה לפיתוח שירות חדשני וראשון מסוגו בתוך חיבורים המותאם לאוכלוסייה זו.

הועד המנהל

חברי הוועד המנהל של 'מפגשים שיוצרים חיבורים' מונים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ בתחום הפסיכולוגיה, השידוכים, בריאות הנפש, וכן מהמגזר הפרטי והעיסקי.

 

יו״ר ומייסדת הארגון - ג'ודי שטרן

 

נשואה באושר למעלה מ-40 שנה לבעלה רוי. אם לשבעה וסבתא לתשעה (בינתיים…). חוותה על בשרה את הקושי של רווקות מאוחרת ושמה לה למטרה לספק פתרון אישי, חם ומקצועי. המייסדת ויו"ר הוועד המנהל של ארגון 'מפגשים שיוצרים חיבורים', אותו הקימה ב-2012 בשותפות עם בעלה רוי. שדכנית ומלווה לזוגיות בעלת ותק של למעלה מעשור. בעלת חיוך תמידי ואנרגיות בלתי נלאות; מורה לאנגלית, מתנדבת וסבתא במשרה מלאה."

אילת אילון

אמא לשניים וסבתא לשתיים (כן ירבו...)

בעלת תואר ראשון בבלשנות אנגלית מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במחשבת ישראל ממכון שכטר. הנסיון רב השנים בתחום הבנקאות לצד העיסוק בניתוח גרפולוגי של כתבי יד מהווים שילוב רב תחומי של חומר ורוח.

מאמינה בחזון עמותת "חיבורים" ורואה בעמותה יוזמה חברתית הפועלת מתוך אידאולוגיה של תיקון חברתי. 

ד"ר רוי שטרן

רופא ילדים בגימלאות, חבר גם בוועד המנהל של אור תורה סטון ועמותת מלב"ב. מעורב לאורך השנים במגוון רחב של פעילויות קהילתיות וחברתיות, ביניהן הקמת עמותת בי"ס יסודי, עמותה לפעילות מקומית של בני נוער ואת ליגת הבייסבול לילדים. שירת ארבע שנים כחבר המועצה המקומית באפרת. אב לשבעה וסב לתשעה נכדים. 

ליאורה הראל

פסיכותרפיסטית, בקליניקה פרטית. מומחית בשיקום פסיכוסוציאלי, מדריכה ויועצת למנהלים ואנשי צוות בתחום ההחלמה והשיקום הפסיכיאטרי. מטפלת ביחידים ,זוגות ומשפחות מנחת קבוצות בשיטות מותאמות (CBT,DBT, מיינדפולנס ,טיפול דינאמי).

קאוצ'רית עם התמחות ב ADHD ומגשרת. שותפה לעשייה השיקומית בעמותת 'אור לנפש' ולעשייה  הטיפולית בעמותת' מחושך לאור'. עו"ס MSW מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת ידע טיפולי ושיקומי מוכר בכול התחומים שהוזכרו.

גמלאית-מנהלת לשעבר של השרות הסוציאלי  בבי"ח כפר שאול ומנהלת לשעבר של הקהילה הטיפולית למבוגרים במכון 'סאמיט'. מראשוני העוסקים בשיקום פסיכוסוציאלי בארץ.

ילידת ישראל אם לארבעה וסבתא   לשישה נכדים. ממייסדי עמותת 'חיבורים', מאמינה בצורך לתמוך  ולעודד חיבורים בין אנשים שיביאו  לחיזוקם ולשמחתם.

הרב בנג'י לוין

נולד וגדל בארה"ב, נצר לאחת המשפחות הירושלמיות המהוללות. כנער גדל עם סבו הקדוש, רב אריה לוין ודודו הרב יוסף שלום אלישיב ומהם ינק את תורתם. לאחר ששירת כיועצו האישי של יו"ר המחלקה לעלייה בסוכנות היהודית, הוזמן בנג'י ב 1978 ע"י דר. דני טרופר להוביל את מחלקת הסמינרים של תנועת "גשר" בצפת. בנג'י הקדיש את זמנו לגשר על פערים בין יהודים דתיים וחילוניים. כיום משמש כסמנכ"ל בכיר בארגון "גשר" ונחשב לאחד מהמובילים בתחום החינוך בישראל. ממשיאי המשואה ביום הזכרון בהר הרצל כמייצג את הקונספט של אחדות ישראל, המטרה עבורה הוא מקדיש את חייו. 

נעמה וינוגרד

נעמה וינוגרד, ילידת ירושלים, אחות בביה"ח 'שערי צדק',  עוסקת שנים רבות בסיוע לפנויים ופנויות בבניית זוגיות. 

מאמינה גדולה בדרך של ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך עד לביסוסה של זוגיות איתנה.נעמה הייתה מנכ"לית ארגון ישפה במשך 7 שנים והובילה את קידום השיח ציבורי ביחס לתופעת הרווקות הדתית. נעמה מביאה איתה נסיון רב בליווי אנשים לקראת זוגיות וסייעה לרבים מהם להקים משפחה! מתוך ההבנה של נעמה כי הפיתרון טמון לרוב בליווי המועמדים בתוך התהליך ולאו דוקא בעוד הצעת הכרות, נבנה מודל הליווי הראשון מסוגו בתחום זה.

רוזלינד אלבוים

 נולדה באנגליה ועלתה ארצה לפני כ 35 שנה עם בעלה מהולנד. אחרי שכל ילדיה התחתנו החליטה להתנדב למען רווקים ורווקות.

יש לה שנים רבות ניסיון בניהול מלכ"רים. 

אלישבע סומפולינסקי

מייסדת ומנכ"לית כישורים איתור בכירים בע"מ, חברה בינלאומית המתמחה באיוש תפקידים בכירים במגזר השלישי  מאז 1990. יועצת  לקרנות פילנטרופיות ולארגונים יהודיים. מנחה סדנאות לחיפוש עבודה    ולהעצמה עצמית בתחום המקצוענות.

ילידת ארה"ב, תושבת ירושלים , אם לחמישה וסבתא  מאושרת.

בוגרת האוניברסיטה העברית במדעי הרוח.

מתחברת לחיבורים ולשמחת החיים והאושר הרב שהיא מביאה לעולם.

אודי מרילי

אודי הוא יזם חברתי ומפתח ומפעיל תכניות לשילוב אנשים עם מוגבלויות בקהילה. הוא גר בירושלים ונשוי לשרה ואב ל3 ילדים. אודי מאמין בכל ליבו שזוגיות זה הדבר הכי טבעי שיש, ולכל אחד ואחת יש את הזכות להיות בזוגיות, ואת הזכות לאהוב ולהיות נאהב.

 

הצוות

מנכלי״ת - יעל שפירא

בעלת תואר שני בניהול ארגונים ומלכ"רים מהאוניברסיטה העברית. ברקע המקצועי יועצת ארגונית. אחרי שנים רבות בפיתוח תכניות, תכנון אסטרטגי ויעוץ, רצתה לעשות שינוי ולגעת ישירות במהות ובמה שיגרום אושר אמיתי לאנשים. מרגישה שאם לא הייתה מוצאת את ארגון "חיבורים" הייתה צריכה להמציא אותו בעצמה! נשואה באושר ומגדלת עם נתאי חמישה ילדים מקסימים!

מנהלת תחום הדרכה - ליאל הראל

ליאל הראל, מאמנת אישית, עובדת סוציאלית ומנהלת רווחה בהכשרתה. בשנים האחרונות מתמקדת בטיפוח סדנאות ואימון אישי לרווקים ורווקות למציאת זוגיות במסגרת "ואהבת"

השאיפה הגדולה שלה היא לקדם את המודעות הציבורית לתופעת הרווקות המאוחרת ולמצוא לכך פתרונות יצירתיים. נשואה ליוסי באושר ואמא ל 4 ילדים. 

מנהלת השירות המותאם - דקלה גולד

עובדת סוציאלית, לאחר כעשור של עבודה במגוון תפקידים של ניהול והקמת פרויקטים ברשויות הרווחה  ובמקביל התנדבות וליווי של מתמודדי נפש בקהילה מצטרפת למיזם חיבורים לניהול   השירות המותאם למתמודדים. בערב חתונתה התארסו הזוג ה-3 ששידכה. נשואה באושר ליגאל ואמא ל4 ילדים מקסימים

מנהלת שיווק ודיגיטל - סיגל ישראלי-חדאד

סיגל חדאד בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני ותואר ראשון בפסיכולוגיה. מאמנת אישית בהכשרתה. התחתנה בגיל 30 ולכן מכירה את תופעת הרווקות המאוחרת מקרוב. נשואה לרמי חדאד ואמא ל3 מתוקים.

מאמינה  שכל אחד יכול להיות בזוגיות משמעותית עם קצת עזרה, ושמחה על האפשרות שניתנה לה לסייע.

מנהלת תוכנית דוברי אנגלית - ציפי ברוך

ציפי מגיעה מניו ג'רזי ויש לה תואר ראשון בפסיכולוגיה. היא עלתה לארץ ב2015 ומאז מתעסקת בשידוכים. כעולה חדשה, ציפי מתרגשת לעזור לתת גישה לשירותים של חיבורים לכל מי שדובר שפה אחרת. היא בעצמה נשואה לישראלי ומאמינה שאפשר להתגבר על כל פער תרבותי.

אחראי מיחשוב - דניאל בכנוב

דניאל עוסק שנים בתכנות בעיקר עבור אפליקציות רשת ושיווק אינטרנטי.

מתחבר מאוד לרעיון של חיבורים ובכך שלכולם מגיע ויכולה להיות אהבה אם נסיר את הפחדים והמגננות מכניסה לקשר.

כל הזכוית שמורות ל׳מפגשים שיוצרים חיבורים׳ ע‭"‬ר 580554244  www.chiburim.co.il  I  team@chiburim.co.il  I  Tel:‭ ‏053-7286954  I